Site Overlay

Zimní sportovní radovánky, parádní ubytování a skvělé jídlo

Dolní Morava nám poskytuje mnoho krásných míst, kde se dá skvěle odpočívat a nabrat nové síly. Oblíbenou turistickou destinací jsou zejména ski areály, které nám poskytnou komfortní ubytování, krásný výhled a skvělý servis. Jedním z nich je ski areál Buková hora, což je horský resort, který si ve vybavení a úrovni služeb nezadá s legendárními alpskými zimními středisky. Pokud se chystáte trávit poslední zimní dny na horách, máme vám co nabídnout.

dítě na sjezdovce

Nejdelší sjezdovky
Na hory v zimních měsících vyráží hlavně milovníci zimních sportů. Lyže, běžky nebo snowboard jsou nepostradatelnou součástí výbavy na hory. Každý si vybere to svoje, a může vyrazit za zimními radovánkami. Ti, co se rádi oddávají sportu na sjezdovkách určitě ocení co největší délku sjezdové trati, aby si sjezd náležitě užili. Najdete zde dvě nejdelší sjezdovky v Orlických horách, na kterých si určitě užijete sportu dosyta. Najdete zde i moderní lanovku, která vás překvapí tím, že má vyhřívané sedačky. A to se v zimě, a zejména u sportu na sněhu, rozhodně hodí.

rakouský germknodel

Všechny informace na jednom místě
Potřebujete vědět, kdy sem můžete vyrazit? Chcete vědět, jaká je u nás teplota, a kolik je tu sněhu? Podívejte se k nám na web. Na něm najdete i skipasy, bez kterých se na sjezdovkách neobejdete. Jednoduše si vyberte termín i čas, a objednejte si ho rovnou doma. Potřebujete ubytování? Můžete se ubytovat přímo na sjezdovce, nebo v některém zařízení v jejím okolí. Apartmány si můžete prohlédnout na webu, kde najdete i podrobné informace. Věříme, že si u nás najdete vhodné ubytování, které vám bude plně vyhovovat, a že zde strávíte krásnou dovolenou, nebo alespoň odpoledne či víkend.

Co na sjezdovkách ještě najdete?
Aby sportovci nezmrzli, nebo nešilhali hlady, najednou zde několik bufetů a odpočívadel, kde si všichni mohou v klidu sníst něco na zub. Samozřejmostí je i restaurace, kde se můžete normálně v klidu najíst. Vyzkoušejte třeba legendární germknödel. Že nevíte, co to je? Tak ho přijeďte vyzkoušet. 🙂