Site Overlay

Začněte bydlet ve vlastním i bez hypotéky

Rádi byste získali vlastní nemovitost a začali v ní vést svůj spokojený život, ale nemáte na to bohužel peníze? Možná si myslíte, že jediným řešením je v tomto případě právě hypotéka. Nenechejte se však zmást, hypotéka rozhodně není tím jediným řešením. V dnešní době mohou lidé využívat i nové možnosti, jako jsou například mobilní domy https://www.top-mobilnidomy.cz/. Jejich největší výhodou je to, že jsou cenově několikanásobně dostupnější. Zapomeňte na několikamilionové částky, většinou vás tyto objekty přijdou na několik set tisíc, což je naprosto zanedbatelná cena oproti tomu, kolik stojí například moderní bungalovy a dvoupatrové vilky.
řadový dům

Vlastní bydlení na klíč

Velkou výhodou mobilních domů je hlavně to, že vám je firmy většinou dodají již postavěné, tedy na klíč. Můžete začít bydlet během několika dní, určitě se nejedná o tak zdlouhavý proces, jako když se rozhodnete začít stavět svépomocí. Ušetříte si tak hromadu starostí, které s tím souvisí. Nemluvě o tom, že si nebudete muset získávat ani stavební povolení. Tento objekt totiž nemá pevné základy, tudíž to není potřeba. Co se tedy týče nějakého papírování a létání po úřadech, mobilní nemovitosti vám to opravdu velmi usnadní.

ü Bydlení dostupné naprosto pro každého
ü Vlastní objekt za několik set tisíc korun
ü Možnost začít bydlet okamžitě, dodání na klíč
ü Žádná zbytečná administrativa a zařizování
ü Zcela kompletní a lukrativní domov, který si zamilujete
country house

Pro mladé rodiny ideální řešení

Jak jste tedy asi pochopili, mobilní domy jsou vhodné zejména pro mladé začínající rodiny, které se nechtějí vázat hypotékou a zároveň nechtějí vyhazovat tisíce korun za předražené nájmy. Jestliže tedy i vás láká vidina svého vlastního bydlení, určitě nad touto zajímavou alternativou, která je na západě velmi populární a běžná, popřemýšlejte.