Site Overlay

Bojíte se poškrábání displeje svého mobilu?

Jistě i vy znáte tu nepříjemnou situaci, kdy člověk ve spěchu hodí do jedné kapsy svůj mobilní telefon a klíče zároveň. Co z takového spojení může vzniknout? Nic lepšího než poškrábaný displej vašeho mobilního zařízení. Zkrátka, není to nic příjemného a následně záleží především na tom, jak rozsáhlé takové poškození je. Jestliže se jedná o jeden nebo málo drobných neznatelných škrábanců, pak jde o estetickou vadu, kterou řešit můžete i nemusíte.

mobil v tašce

Ovšem problém je v tom, že výsledkem takového počínání může být klidně i hluboká rýha, která způsobí vážné poškození displeje telefonu tak, že například komplikuje jeho dotykové ovládání.

Všichni moc dobře víme, kolik taková zařízení jako jsou mobilní telefony a tablety stojí peněz. Ta škála je poměrně široká, nicméně v žádném případě se nejedná o zanedbatelné částky. Takže je jasné, že ať už za pouhou opravu displeje či rovnou za nový přístroj zaplatíte nemálo peněz. A to vše kvůli jedné hloupé nepozornosti.
Nicméně takové nehoda se vám může přihodit i jinak, třeba tím, že vám telefon vypadne z ruky. Mnohem lepším řešením je proto prevence, kdy svůj telefon opatříte chytrým krytem, který jeho poškození zamezí. Může jít o různé obaly na mobily anebo si můžete pořídit ochranu, která je přímo určená na displej mobilu či tabletu.

ochranný displej

K tomu slouží různé ochranné fólie či tvrzená skla anebo revoluční novinka v podobě univerzální nano ochranné vrstvy na sklo telefonu . Její velkou výhodou je především to, že ji nemusíte kupovat v žádném konkrétním rozměru, neboť se jedná o tekutinu, kterou několika kapkami aplikujete na displej své přístroje, necháte ji chvíli působit, a poté rozetřete do ztracena. A to je celé. Výsledná 3D ochranná vrstva je skutečně tvrdá, a přitom neviditelná. Brání korozi, a hlavně všem možným škrábancům, a ještě ke všemu je antibakteriální.