Site Overlay

Videa na platformě YouTube

Youtube je skvělá platforma na nahrání videí, díky čemuž se také stala populární. Není problém si videa stáhnout a mít je bezpečně na stálo uložená.

Videa na platformě YouTube

Úspěšný projekt

Tato platforma byla založena přesně před patnácti lety a od té doby se neustále posouvá kupředu a stále je velmi úspěšná. Potvrzuje to i fakt, že je to největší web ze všech, který se zabývá sdílením videosouborů i se zvukem. Hned o rok později byl celý projekt zakoupen za desítky miliard korun společností Google. Samozřejmě můžete mít jeden účet Google propojený se všemi aplikacemi této společnosti, což platí i u YouTube.

logo Youtube

Sledovat videa na této platformě může kdokoliv i když zrovna nemá účet, a to většinu zcela zdarma, takže Vás nic nebude omezovat. Jestliže budete mít svůj účet, tak ten Vám umožňuje navíc videa komentovat a účastnit se komunity daného tvůrce. Abyste si platformu skutečně užili, tak je dobré si najít tvůrce, jenž nás bude opravdu bavit. O těch českých je rozhodně mnoho, kdy se zabývají různými obory. To se hodí, protože někdo se rád dívá na videa z her a jiný zase rád nakoukne do života nějakého tvůrce.

Bez internetu

K sledování těchto videí nám stačí jen připojení k internetu, a proto se nemusíme zabývat různými složitostmi. A proto se tu také zaměřují na jednoduché ovládání, abyste měli oblíbená videa k dispozici. Také si můžeme různě měnit kvalitu, rychlost, titulky a také další prvky. Můžeme tu samozřejmě také nahrávat videa, přičemž u neověřených účtů je maximální délka 15 minut a když si účet ověříte, tak až po dobu 12 hodin.

stažení zdarma

Pokud se chystáme někam na dovolenou a chceme mít s sebou hezké filmy, tak si je právě z této platformy můžeme stáhnout třeba na Flash disk. Takto můžeme jet hezky na vysněnou dovolenou a na ní si film pustit, kdy nemusíme mít vůbec připojení k internetu. Stahování videí platforma samotná neumožňuje, a proto si musíme poradit jinak. Není to nic složitého, protože nám stačí YouTube downloader 480 p, který nám video na této platformě hezky stáhne v kvalitě, kterou my požadujeme.