Site Overlay

Je potřeba virtuální sídlo?

Jakmile se někdo rozhodne vydat na dráhu soukromého podnikatele nebo osoby samostatně výdělečně činné, potřebuje vědět, čemu a za jakých podmínek se míní věnovat. A k takovým podmínkám patří i otázka toho, kde bude firma dotyčného člověka sídlit. Protože ani taková zdánlivá banalita ve skutečnosti banalitou být nemusí.

Vezměte si třeba podnikatele, který by se prezentoval nějakou ruinou, kdo by se se zákazníky setkával ve své zchátralé provozovně v pochybné městské čtvrti, případně by se před nimi vysloveně skrýval, aby tito raději nevěděli, v jakých podmínkách působí. Někdo takový není důvěryhodný, a důvěra je v podnikání důležitá, ne-li přímo rozhodující.

luxusní dům

Jenže když někdo nemá firmu na dobré adrese, když tuto neprovozuje v dostatečně reprezentativní budově, případně když se chystá s podnikáním teprve začít a nemá tak pro svoji firmu doposud adresu žádnou, nemůže se dostatečně na úrovni prezentovat, pokud si tedy nepořídí přinejmenším sídlo společnosti Ostrava.

Mít takové virtuální sídlo je v mnoha ohledech skvělá věc. Nejen že je toto reprezentativní adresou, která může zvýšit podnikateli jeho prestiž, ale zároveň se tu nabízejí i doplňkové služby, jež mohou přijít leckomu z podnikajících lidí vhod. Pro zde virtuálně sídlícího podnikatele pronajímatelé takového sídla nabízejí třeba i vyřizování jednání s klienty na recepci, pro tohoto tu mohou i přebírat zásilky a informovat ho o nich, respektive mu je přeposílat, tomuto se zde nabízí i kancelář po čtyři hodiny bezplatně a následně za příznivou cenu, je tu k dispozici parkovací místo před budovou.

poštovní schránka

A jak takové virtuální sídlo získat? Ani na tom vlastně nic není. Zvládne se to snadno a velice rychle, a za podnikatele sídlícího v Ostravě tu vyřídí takovou změnu sídla třeba i na úřadech, aby s tím neměl podnikatel zbytečné běhání.