Site Overlay

Mobilní dům podle našich představ

Během života řešíme spoustu problémů, drobností, maličkostí, ale i velkých věcí. Jednou z těch větších věcí je rozhodně i bydlení. Jakmile se musíme osamostatnit, chceme změnit bydlení nebo způsob našeho žití, pak hledáme a pátráme po variantách, které se nabízí. Zahlédli jste mobilní domy? Líbí se Vám jejich variabilita? I to, že je časem můžete zkolaudovat a bydlet v nich jako v běžných domech? Oceníte nízké náklady a maličké bydlení? Nepotřebujete palác a proto je to pro Vás vhodný typ domu na bydlení? Někteří z nás nepotřebují vily, aby mohli šťastně a spokojeně žít. Tyto objekty si pořizují jak mladé páry, tak i rodiny s miminky či malými dětmi nebo i lidé staršího věku, nebo dokonce v důchodu.

Vždy si můžete vybrat z několika druhů objektů, takže rozhodně je mnoho k vidění a na vybírání. Buďto můžete zvážit dům zcela nový, nebo si vybrat ze skladových zásob.

dům sníh

Stačil by Vám objekt o velikosti 48 metrů čtverečních? Chtěli byste tento dům úplně nový? Nejlépe, aby byl celoroční, protože v něm chcete normálně bydlet?

Možná se Vám v tom případě zalíbí projekt Lavaro House – D1 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/lavaro-house-a-nr-40-523/.

Tento typ objektu stojí něco málo přes milion. Fasáda je provedena z krásného a estetického dřeva. Jedná se o srubovou palubku. Okna mají dvojitá skla pro ještě lepší a výraznější zateplení. I tímto se výrazně snižují náklady na vytápění, protože je dům kompletně celý dobře izolovaný. Zatepluje se izolací o velikosti 130mm. Jedná se o foukanou pěnu. V dnešní době stále jedna z nejlepších technologií zateplování. Požívá se i u zděných rodinných domů, například na zateplení střechy.

pár se zabydlu

Objekt má dokonce venkovní rolety, takže vypadá velice vkusně. V oknech najdete velice praktické sítě proti hmyzu, takže už nemusíte dokupovat ani tyto drobné maličkosti, které nám však mnohdy výrazně zlepšují kvalitu života.

Kuchyně je kompletně vybavené. Najdete v ní ledničku, mrazák, myčku, digestoř, sklokeramickou indukční desku. V objektu najdete postele, skříně, židle, stůl i pohovku. V koupelně najdete wc, bojler, umyvadlo i sprchový kout. Dokonce i přípravu na pračku.

Vnitřní prostory jsou hezky sladěné. Objekt vypadá velice útulně a vkusně. Uvnitř vidíte krásné a hřejivé dřevo a nechybí zde žádné základní vybavení, což znamená, že objekt je připravený ihned k nastěhování.