Site Overlay

Problémy může způsobovat i tvrdá voda

Udržet kvalitu vody v bazénu není zrovna jednoduchý úkol. Spousta lidí si myslí, že stačí pravidelně dodávat do bazénové vody chlor a sledovat hodnoty PH vody a tím je přece o vodu postaráno. Jenže problémy v bazénu Vám může způsobit také tvrdá voda. Jak poznáte, že máte bazén napuštěný tvrdou vodou? Pokud na hladině vody vidíte jakoby bílý zákal, pokud se Vám začnou na stěnách či dnu bazénu usazovat vápenaté krusty – to všechno způsobuje tvrdá voda a mohou se tak poškodit některé části Vašeho bazénového zařízení. Ovšem nemusíte si zoufat, protože každý problém má své řešení. Tabletová sůl je jednoduchým a rychlým řešením Vašeho problému.

malý potápěč

Tak zvaná regenerační tabletová sůl je používána jako změkčovač vody právě v těchto případech. Dokáže odstraňovat z vody přebytečné ionty vápníku a hořčíku a bránit tak jejich usazování na bazénových částech. Najdete ji mezi bazénovými přípravky v pětadvaceti kilových baleních od několika různých spolehlivých dodavatelů a její použití je opravdu snadné. V naší nabídce najdete tabletové soli v tak vysoké kvalitě, že je lze použít i v běžné domácnosti, jsou vlastně v potravinářské kvalitě a můžete je použít třeba do myčky nádobí a podobně. Na tento přípravek se můžete v každém případě spolehnout.

žena v bazénu

Kromě změkčovače bazénové vody pro Vás máme samozřejmě v nabídce i všechny potřebné přípravky bazénové chemie a to jak chlorové, tak také kyslíkové či třeba bromové. Najdete u nás samozřejmě i všechny potřebné pomocníky z řad bazénového příslušenství. Díky pomoci naši přípravků a příslušenství si můžete usnadnit péči o celé koupací zařízení a pak už si jen užívat vodních radovánek se svou rodinou a přáteli. A to bez jakýchkoliv problémů či starosti a navíc po celou koupací sezónu. Tak využijte naší skvělé nabídky a užívejte si svého bazénu do sytosti.