Site Overlay

Udělejme něco pro zlepšení svého zdraví!

A už je tady zase jaro a mnozí z nás mají potřebu provést detoxikaci organismu. Po zimě je většinou zapotřebí shodit nějaké to kilo a zbavit tělo nahromaděných toxinů. Přípravků k očistě a ozdravění našich orgánů je na trhu celá řada, my však tentokrát zkusíme několikadenní detoxikační kúru Neera detox. Tuto očistu by bylo potřeba vydržet několik dní, avšak budete muset zůstat bez pevné stravy. Takže někdo vydrží třeba jen jeden, eventuálně dva dny. Optimální by byly dny tři.

drink_fruit_water_detox

Neera detox nakliceno.cz je speciální sirup, který se míchá s vodou, citronem a kajenským pepřem. Tento chutný a lahodný nápoj pomůže k ozdravění našeho organismu, k lepší funkci vnitřních orgánů – zejména jater, ledvin, kůže (i kůže je orgán, a to ten největší), dále by měl zlepšit zažívání. Kromě podpory imunitního systému má – podle osob, které tuto detoxikace podstoupily – příznivý vliv na psychický stav.

Složení sirupu neera: javorový sirup + míza palmy arenga. Jak jednotlivé složky na organismus působí?

  • Javorový sirup – obsahuje lehce stravitelné cukry, které po dobu kúry dodávají tělu energii
  • Palma arenga cukrová, česky Lontar vějířovitý – (palma z čeledi Areka – arenga engleri, arenga pinnata, arenga saccharifera) poskytuje cukernatou šťávu a v zemích, kde se vyskytuje (Afrika, Madagaskar, jižní a jihovýchodní Asie, Nová Guinea) slouží jako zdroj výživného nektaru pro tamní domorodce. Kromě uhlovodanů obsahuje arenga mnoho dalších živin. Při pití této šťávy vydrží člověk až několik dní bez jídla.

arenga_engleri

Čerstvá citronová šťáva dodává tělu dostatečné množství vitamínu C, jenž působí jako antioxidant a ještě odkyseluje organismus. Kajenský pepř stimuluje metabolismus a zrychluje oběh krve. Takže, při namíchání správného poměru jednotlivých složek nápoje a při dodržení co nejdelší doby detoxikačního procesu (7 dní), bychom měli přirozenou cestou zbavit svoje tělo veškerých škodlivin. A to mohl být první krok ke zdravějšímu životnímu stylu.