Site Overlay

Jak na oslavu snů?

Ať už chystáte oslavu narozenin pro vaší ratolest či pro vaší drahou polovičku, jistě si přejete, aby se všichni hosté pořádně bavili a panovala skvělá nálada a atmosféra. Přípravy párty snů mohou být někdy opravdu velice náročné, pojďme se tedy společně podívat na několik tipů, jak oslavu ozvláštnit a na co při plánování rozhodně nesmíte zapomenout!

labyrint (33)

Výborné občerstvení

Pokud bude na vaší oslavě skvělé a chutné jídlo, o příjemnou atmosféru jistě nebude nouze. Jestliže si sami na přípravu jídel a občerstvení netroufáte, neotálejte a oslovte cateringovou firmu, jež vše obstará. Stejně jako dobré jídlo je důležité také výborné pití. Ujistěte se, že máte dostatek jak alkoholických, tak nealkoholických nápojů.

Jestliže budete mít na párty rovněž dort pro oslavence, nezapomeňte jej objednat s dostatečným předstihem. V cukrářství pak sdělte jasně svou představu o budoucím dortu, nebo rovnou ukažte fotografii, předejte tak následnému zklamání z výsledku, který se bude od vašeho požadovaného dortu výrazně lišit.

DSC8155

Tradiční či netradiční místo?

Jestliže chcete, aby vaše oslava byla spíše tradiční, zvolte prostory vaší oblíbené restaurace či hotelu, pokud je to možné. Vámi zvolené prostory poté nezapomeňte vyzdobit tradičními párty dekoracemi jako jsou balónky a konfety. Pokud s výzdobou prostoru nemáte zkušenosti nebo se tím jednoduše nechcete zabývat, oslovte firmu, která se zabývá výzdobou prostoru na nejrůznější události. Dekorace budou vyladěné do posledního detailu a vy budete moci s klidem zařizovat další věci.

Na druhou stranu, pokud se nebojíte experimentovat a chcete opravdu neobvyklou párty, potom je pro vás skvělou možností například lasergame. Při této činnosti se všichni náramně pobavíte a navíc si také zasportujete. Lasergame praha 9 https://www.lazerfunpraha.cz nabízí skvělé služby, proto neváhejte a rezervujte si termín. Po hře se můžete následně přesunout do baru či klubu.