Site Overlay

Platební karty jsou součástí našich životů

V dnešní době je celkem běžné, že se platí v obchodech, e-shopech nebo dokonce i na některých tržnicích a slavnostech, platební kartou. V podstatě se dá říci, že i obchodníci pochopili význam toho, že je dobré si pořídit platební terminál, jelikož lidé moc hotovost u sebe nenosí. Případně by se jim něco líbilo, koupili by si to, ale bohužel obchodník chce peníze na ruku a ty jaksi chybí. Jak je vidět, někdo přijde o tržbu a druhého zase bude doslova hlodat, že nebyla možnost si to koupit, protože ani bankomat nebyl v blízkosti, ten by alespoň vyřešil výběr finančního obnosu. Možná bychom se v tomto směru mohli více naučit od zahraničních partnerů, kde se dá skutečně platební kartou platit i na běžných venkovních farmářských trzích.

kreditka

Convoy, ten ví jak na to

V první řadě, je třeba říci, že jsme společnost, která je připravena pomoci řidičům v nouzi. Jak fungujeme? Přímo perfektně, přes dispečink, na který si zákazník zavolá a vyžádá si naši pomoc. A v čem spočívá? Inu, že řidiče, který se dostal do nesnází tím, že se s někým setkal, dal si například skleničku dobrého moku nebo se na sraz musel dopravit vlastním vozidlem a zde se plány trochu zvrtly, dopravíme bezpečně domů i s jeho plechovým miláčkem. A to aniž by seděl za volantem a ohrozil sám sebe nebo někoho jiného. A mimochodem žádný strach, i u nás přijímáme platební karty , takže bez obav, že byste museli někde shánět finanční obnos. Stačí mít platnou platební kartu, finance na osobním nebo kreditním účtu, to záleží na tom, jakou kartou budete platit. Znát svůj PIN kód a bez problémů se dostanete domů.

terminál

Moderní služba

Je pravdou, že tato služba je skutečně novinkou a není prozatím tolik rozšířená, ale těšit se z jejích služeb mohou řidiči, kteří se dostali do menších problémů tím, že si dali sklenku alkoholického nápoje a ten jak je známo, tak za volant nepatří. Naše služba spočívá v tom, že je bezpečně dopravíme domů a to jak vozidlo, tak řidiče. Zaplatit se skutečně dá jak platební kartou, tak v hotovosti, ale v dnešní době klidně i přes mobil nebo chytré hodinky, které mají staženou aplikaci na placení. A tak příště neváhejte, zavolejte a v klidu si užijte příjemný večer, zbytek nechte na nás.