Site Overlay

Zapadnout mezi lidi dnes znamená „být cool“

Ve dvacátém prvním století o naší osobnosti vypovídá to, jak se oblékáme a jaký majetek vlastníme. Kdysi tomu tak nebylo. Všichni si byli rovni, jak před soudem. Do práce nosili podobné typy oblečení, nikdo si nemusel nic závidět. Také o tom svědčí tehdejší pracovní atmosféra. Lidé více mezi sebou komunikovali tváří v tvář a byli k sobě milí.

modely telefonů

S rozvojem technologií se osobní kontakt začal přerušovat a vše se řešilo online. Dnes je to naprosto běžné a nikomu to nepřipadá nijak zvláštní. Proto by si každý z nás měl položit otázku: Co bychom asi dělali, kdyby přestala fungovat elektřina? Odpověď je zcela jasná, byli bychom všichni do jednoho v koncích. Nejen, že by celý imaginativní svět padl, ale také by se zvýšil chov holubů. Pochopili jste jistě správně, přestali by fungovat mobily. Už bychom si nemohli dopisovat skrz E-mail, Whatsup či Messenger.

Pravdou je to, že málokoho vůbec napadají otázky podobného typu. Totiž mnozí žijí pouze v aktuálním světě, nezajímají se, co bylo kdysi. Přece platí fráze „Co bylo, to bylo a už se to nevrátí.“ Ano, minulost se doopravdy nevrátí, ale už jen proto bychom měli být rádi a neskutečně si vážit toho, co máme.

Jistěže každý z nás chce jít s dobou. Je to moc dobré být „cool“, ale nic se nemá přehánět. Můžeme se například zaměřit na téma elektroniky. Jelikož každý jsme vlastníkem mobilu a mnozí z nás těch chytrých, tak bychom měli vědět, že být vlastníkem iPhonu není vše. Pokud nevlastníte mobil té nejvyšší řady, nejste in. Asi každý si je této věty vědom, a pokud ne, tak čtěte dál.
moderní technologie

Je na tomto pozemském světě hodně lidí, kteří si hladí své ego každoročním nakupováním mobilů. Taky se vyvyšují posmíváním typu: „ Já mám mobil z vyšší řady na rozdíl od tebe!“ Tito lidé se Vás snaží přesvědčit o nefunkčnosti Vašeho telefonu a vyslovují lecjaké „hrůzostrašné“ plané řeči. Rozhodně je neposlouchejte a nedovolte, aby Vás přesvědčili. Stůjte si za svým názorem a nevěřte tomu, když někdo řekne „Jsi socka, protože nemáš nejnovější model telefonu.“