Site Overlay

Z pohodlí domova

Když jsem byla malá, rodiče měli doma velké křeslo. Bylo hned po pohovce dominantou obývacího pokoje, stálo v rohu, vedle z jedné strany stojací lampa, z druhé odkládací stolek. Krásně jsem se do něj mohla stočit s knížkou a v klidu si číst. I když se ostatní třeba dívali na televizi, přišla jsem si tam taková oddělená ve svém zákoutí. Jen o něj někdy byla rvačka, občas ho chtělo najednou využívat více členů domácnosti. Byl to takový ten typický masivní ušák. Teď se blíží moje kulatiny, už dávno mám vlastní domácnost, ale jedna věc mi v ní chybí…moje křeslo. Mé jediné přání k narozeninám, snad bude vyplněno. Stojací lampu už mám, stolek pořídím, místo v obývacím pokoji je už také vybrané. Teď si už jen v představách maluji, jak v něm budu odpočívat s dekou přes nohy, kojit svého synka a číst si přitom knížku.
zničený nábytek.jpg
Málokdy může mít každý člen domácnosti svoje vlastní křeslo. Takovým místem málokterá domácnost disponuje. Ale nějaké své oblíbené místo, kam si zalezete, když chcete mít chvilku pro sebe, to by měl mít každý. Ať už je to pohovka, postel nebo právě to křeslo.
Výběr je už léta dost podobný, maximálně si můžete vybrat masážní, které ještě něco udělá pro vaše zdraví. Jinak jsou různé designy a velikosti, s podnožkou nebo bez, případně ještě houpací.
stolek u křesla.jpg
Nejpohodlnější je asi polstrované křeslo, i když i v ratanovém, vyložíte-li si ho polštáři nebo dekou, vám určitě bude fajn. Jen trochu vrže. Rozhodně si ho ale musíte před koupí pořádně vyzkoušet. Kupovat bez předchozího posezení přes internet nedoporučuji. Na fotkách může vypadat sice krásně a pohodlně, skutečnost ale bude třeba zcela jiná. Ani recenze vám tady mnoho nepomohou, každý člověk to má s pohodlím a pocitově jinak.
Takže vzhůru do obchodů a posedávat, polehávat, jak je vám libo, jen si vyberte správně a budete mít úžasného tichého společníka.