Site Overlay

Vhodný obal dokáže váš telefon zachránit

Existuje stále více uživatelů čínských telefonů značky Xiaomi. Na této značce je zajímavé především to, že za velmi nízkou cenu jsou schopni prodávat velmi kvalitní telefony, jejichž konkurenti jsou několika násobně dražší. Pokud i vy jste hrdým majitelem mobilního telefonu této značky, možná se poohlížíte po nějakém způsobu, jak svůj přístroj zabezpečit proti poškození, a to například vlivem prachu, nárazu nebo třeba běžného nošení v kapse. Jaké tedy existují způsoby zabezpečení, které můžete pro svůj přístroj zvolit?Spolupráce mobilního telefonu a tabletu

  • Tvrzené sklo = Chcete-li efektivně předejít poškození předního skla, pak je tvrzené přídavné sklo naprosto ideální. Po aplikaci ani nepoznáte, že máte nějaké sklo nalepené, přičemž při jakémkoliv nárazu je větší šance, že se s dotykovou obrazovkou nic nestane.
  • Obal = Ideální pro o chráněn ní zadní strany přístroje, kdy se nemusíte obávat přístroj položit zády na podložku, například na stůl. Nicméně i v kapse je přístroj chráněn opravdu kvalitně, a to zejména v kombinaci s tvrzeným sklem.
  • Pouzdro = Pro osoby, které chtějí dbát na opravdu nejvyšší kvalitu, je tato volba ideální. Velká míra zabezpečení je však vyvážena nepříliš praktickým používáním, kdy je nutné mobilní telefon z pouzdra před využíváním vyndat.
  • Flipovací pouzdro = Ideální jako kompromis, kdy máte přední stranu svého telefonu chráněnou, přičemž při využívání telefonu tuto ochrannou stranu odkloníte na stranu a telefon můžete využívat, jak je to běžné.

Pro ochranu přístroje je možné využít kteroukoliv z výše uvedených ochran. Velmi oblíbená se však jeví kombinace tvrzeného předního skla a obalu na Xiaomi Redmi 5 Plus https://www.modnimobil.cz/xiaomi-redmi-5-plus-obaly-kryty-pouzdra-1073, díky čemuž si nebudete muset dělat starosti o svůj mobil při běžném denním užíváním.Navigace v mobilním telefonu

Před vodou potřebujete vůli z výše

Pokud vám přístroj spadne do vody, pak vás s největší pravděpodobností neochrání žádná z výše uvedených možností. Měli byste se proto snažit svůj telefon vždy držet tak, aby vám do žádné vody nikdy nespadl.