Site Overlay

Vezměte si s sebou zásobu zipových sáčků na víkendovou akci


V našem životě se tu a tam objeví událost, která se sice neřadí mezi obvyklé, ale každopádně potěší. Jsou to kupříkladu abiturientské srazy, firemní setkání v přírodě například ve formě výjezdního zasedání na Šumavě, pozvání z turistického či vodáckého oddílu na pobyt v přírodě, pozvánka vašich rodinných přátel na výlet s dětmi do Vysokých Tater atp. Jestliže se jedná o prodloužený víkend, který si protáhnete ještě o volné pondělí, můžete společně prožít krásné čtyři nebo pět dnů volna v zajímavém a klidném prostředí, mimo civilizaci.

barevné kameny

Až si budete balit věci do batohu nebo sportovní tašky, nezapomeňte si přibalit s sebou několik zipových sáčků. Mohou se vám tu hodit pro mnoho různých příležitostí a my bychom si tu mohli některé vyjmenovat.

Sběr kamínků – na výletě do přírody se mohou cestou objevit zajímavé přírodní dekorace. Někteří lidé si tu nasbírají borové šišky, barevné říční oblázky, lesní mech, luční rostliny či traviny, a to vše si můžete domů odvézt zabalené v sáčku, odkud se nic nepoztrácí.

šišky na stromě

Špinavé prádlo – na turistický výlet si vždy berte zejména dostatek ponožek, ty jsou potřebné pro častou výměnu, aby se vám na nohou netvořily puchýře. Použité ponožky pak uložíte do zipového sáčku a spolu s nimi i další špinavé prádlo. V sáčku větších rozměrů budete mít uloženo vše, co nechcete aby svým zápachem obtěžovalo vás i vaše spolubydlící.

Hygienické potřebyzipové sáčky spoří místo v batohu a také snižují jeho hmotnost. Nemusíte s sebou vláčet různé dózy, plechovky, krabičky http://krabickuj.cz/o-krabickach-priprava-a-uchovavani-jidel a podobné těžké nádoby. Pro uložení hygienických potřeb a dalších drobností, jako jsou sponky do vlasů, psací a výtvarné potřeby, hrací kostky a karty, poslouží plastové sáčky s uzavíracím zipem mnohem lépe. Navíc jsou transparentní, takže dovnitř dobře vidíte a máte tedy o svých věcech lepší přehled.