Site Overlay

Tabule nepatří pouze do školy, ale i do dětského pokoje

Malé děti milují zábavu, jakou je tvoření. Jejich volný čas jim dokonale zpestří malování, kreslení nebo skládání různých obrázků k sobě a díky těmto aktivitám si posilují jejich představivost, paměť a v neposlední řadě i motorické schopnosti.
Jestli ještě doma nevlastníte prvek, jakým je kreslící magnetická tabule pro děti Chytrá liška, napravte to a uvidíte, jakou službu dětem u vás doma přinese. Hraní s ní je zábava a oblíbená aktivita, které se rozhodně vyhýbat nebudou.magnetická tabule.jpg

Je nutné jim dát příležitost ke tvorbě

Je pravda, že i obyčejný papír splní svůj účel, ale jelikož s ním děti přicházejí do styku zpravidla denně, už pro nich kreslení není ničím výjimečné a nudí jich. Ozvláštnit jim však možnost, jak se realizovat psaním, malováním nebo spájením různých předmětů k sobě, můžete koupí tabule, kterou ještě nevlastní.
Vyhrát si s ní můžou nejen doma, ale je fantastická i jako hračka na zahradu, kde si s křídami hrají nejčastěji.
Zažijí tak kopec legrace a her, protože tato tabule bude jenom pro nich – na rozdíl od ty, kterou mají ve škole nebo na dětském hřišti.

Vyberte si ze dvou možností

V našem sortimentu se můžete setkat s magnetickou verzí, kde si můžete skládat různé obrázky (magnetky) k sobě a třeba využít i ty, které máte doma na lednici. Skvělé na ní je i to, že k ní dostanete kreslící fixu, kde můžete vytvářet obrázky dle vlastního uvážení.barevné křídy.jpg

  • Ty nejmenší děti potěší tato varianta ze všeho nejvíce. V nabídce nalezete i písmenkovou tabuli, kterou znáte z dob vašeho dětství a má rovněž naučný charakter, který vaše děti seznámí s prvními písmeny už v útlém věku.

Abyste však vaše děti nepřipravili o možnost vlastnit obě verze – tedy i tu, kam se maluje s křídou, zakupte jim oboustrannou tabuli, se kterou si vyhraje i více dětí najednou. Je však na vás a přání vašich dětí, čemu dají přednost, ovšem pamatujte, že více tabulí na tvoření znamená více možností k tomu – si hrát.