Site Overlay

Praktické bedny


http://www.fidlovacka.cz/repertoar/hrajeme-v-komorni-fidlovacce/Treti-prst-na-leve-ruce_35.html >

Také jste někdy potřebovali udělat někde místo? Aby se vám třeba podařilo to, abyste měli doma všechno uklizené a uspořádané? Pokud ano, tak určitě budete mít také nějaké vaky anebo plastové bedny s víkem. Plastové bedny s víkem jsou opravdu perfektní. Navíc je skvělé, že právě do takových plastových beden s víkem můžete všechno dát. Samozřejmě také musíte dbát na to, abyste do těch plastových beden s víkem dávali čisté a suché věci. Myslím si, že kdybyste třeba měli mokré hračky, a to například nasáklé plyšáky vodou, které byste potom dali do plastové bedny s víkem a uzavřeli, tak by se potom stalo, že by vám to všechno mohlo shnít a zplesnivět.

I zvířata mají ráda bedny.

A věřte mi, že je to potom neskutečný zápach a věci jsou samozřejmě zničené. I když jsem kolikrát zkoušela prát věci, kde byla už plíseň, tak samozřejmě se to z té látky nedostane vůbec na sto procent. Možná kdyby se to převařilo, ale jednou se mi bohužel stalo, že moje deka, kterou jsem nechala venku, tak se chytla plísně. Bohužel ani v horké vodě tohle vyvařit nešlo, tak jsem ji raději vyhodila, ale mám také plastové bedny s víkem, do nich právě dávám synovy hračky, anebo také svoje oblečení, které mám připravené na vyprání. Tak jsem si také pořídila plastovou bednu s víkem a dávám do toho špinavé prádlo. To se tam určitě nezapaří, protože peru každý třetí den a věřte, že žádný třetí den se vám nic nezapaří.

Prodávají se i barevné bedny.

Můžete být v klidu. Ovšem bych ale také chtěla zdůraznit a upozornit, abyste do plastových beden s víkem nedávali žádné zvíře. Mohlo by se tam samozřejmě udusit, a to by potom bylo týrání. Na druhou stranu je skvělé, že plastové bedny s víkem si můžete vybrat v jakékoliv barvě a také velikosti. My máme doma průhledné plastové bedny s víkem a také růžové a červené a syn má modrou a zelenou plastovou bednu s víkem. Také se opravdu jednoduše udržují. Stačí vlhký hadřík a máte je zase čisté. Také je skvělé, že plastové bedny s víkem můžete skládat na sebe, takže vám samozřejmě potom nezaberou ani žádné místo a vy budete mít dostatek prostoru.