Site Overlay

Není deska jako pracovní kuchyňská deska

Pracovní deska do kuchyně, toho možná ve vašem životě ovlivní mnohem víc, než si myslíte. Vlastně především právě na ní záleží to, jak se budete cítit ve své vlastní kuchyni. Zda se do ní budete rádi vracet, anebo zda se od ní budete spíše odvracet. Vždyť která hospodyňka a zkušená kuchařka by neocenila kvalitní pracovní desku, na které může bez potíží, a především bez použití dřevěného prkénka krájet? Anebo se minimálně nemusí bát žádného mechanického poškození.

deska

Komu by se nelíbila taková pracovní deska, o kterou se nemusí strachovat po každé, kdy se mu na ni vylije ocet anebo citrón? Tedy ani chemické poškození zde nehrozí. A hodí se jistě i to, když taková deska nebude přejímat cizí barvy ani zápach, takže nejenže z ní neucítíte, co jste včera připravovali k večeři, ale ani na ní neuvidíte žádné barevné anebo naopak vybledlé skvrny po agresivním ovoci a zelenině. A představte si, co by se běžně stalo, kdybyste na pracovní desku položili rozžhavenou pánev! Mnoho lidí na takovou katastrofu raději ani nepomýšlí. Ovšem ani to nemusí být žádný problém, dokonce to můžete dělat běžně!

Ptáte se, jaký kouzelný materiál vydrží takové hrubé a bezohledné zacházení? Přece umělý kámen! Materiál, který vám dokáže výrazně ulehčit život, alespoň ten pracovní kuchyňský.

plynová deska

Ovšem jeho druhou velkou předností je i to, že skvěle vypadá, a to bez nadsázky. Abyste si něco takového mohli představit, tak vůbec nemusíte chodit daleko. Představte si například libovolný kámen přírodní, ať už pomyslíte na žulu či mramor, ať už dáváte přednost libovolné barvě, tak je to jedno. Umělý kámen se z více než devadesáti procent skládá z kamene přírodního, takže ho můžete mít v barvě a podobě, jaká se vám líbí. Ovšem mimo tohoto nepřekonatelně atraktivního vzhledu, jaký nabízí sama příroda, ho můžete mít ještě navíc v takové podobě, jaká vám skvěle poslouží a v kuchyni vydrží snad všechno na světě.