Site Overlay

Motorka může být pro mnohé ženy problémem

Některé ženy nemají pro motorkáře tak velké pochopení, jak by se mohlo zdát. Je to možná i tím, že jsou seznámeny s nehodami, které se již někdy motorkářům přihodily a tak by byly nerady, pokud by se jejich partnerům někdy také něco stalo a to právě kvůli tomu, že jeli na motorce a nedali takový pozor, jaký si dát měli. Je pravda, že někdy to může být pouze chvíle nepozornosti a člověk pak má následky po celý život.

Když si žena začne s mužem, o kterém zjistí, že jezdí na motorce, názor ženy na daného muže se velmi rychle změní. Někdy to může dopadnout dokonce tak, že dá žena muži vybrat, jestli ona nebo motorka. Muž to má poté v takové situaci velice složité a to zejména, pokud jezdí rád.

muž na motorce

Jestliže má navíc muž danou ženu velice rád, bude jistě zvažovat i to, že by na motorce kvůli ní přestal jezdit, ale pokud je pouto k motorce mnohem silnější, je možné, že vyhraje motorka.

Jsou ženy, které nikdy něco takového nepochopí, ale je potřeba to brát tak, že ženy to vidí zcela jinak, než muži. Je pochopitelné, že má žena o muže strach, ale nikdy by to nemělo dojít tak daleko, že žena danému muži zakáže právě ježdění na motorce.

Mnozí muži stejně tento zákaz poruší a budou si dělat, co chtějí a to zejména, pokud svou motorku a jízdu na ni opravdu milují, jelikož jezdí již velice dlouhou dobu.

Klidně to může zajít tak daleko, že muž se s danou ženou rozejde a najde si takovou, která nebude mít problém s tím, že daný muž jezdívá pravidelně na motorce a to dokonce i na různé motorkářské srazy.

muž s motorkou

Je dobré si vždy o určité věci promluvit a to v klidu. Nikdy to ale nesmí zajít tak daleko, že by si partneři zakazovali věci, které má ten druhý v páru rád. Něco takového může velice narušit daný vztah a nemusí to dopadnout dobře.

Bohužel mnoho věcí se dnes řeší rozchodem a klidně by to mohlo nastat i v tomto případě.