Site Overlay

Dominantou obývacího pokoje je sedací souprava

Zdá se vám, že vaše bydlení by si zasloužilo už nějakou proměnu a modernizaci? Aby ne, po tolika letech užívání! Ale co změnit, aby vaše domácnost působila jako interiér, který ctí moderní trendy, a přitom jste se nemuseli pustit do nákladné rekonstrukce? Určitě je odpovědí nová rohová sedačka. Právě sedací souprava je to, co určuje vzhled celého pokoje.
hnědá pohovka.jpg
Výběr sedací soupravy
První otázkou, na kterou je třeba znát odpověď, je to, zda vám sedací souprava bude sloužit jen jako pohodlný kus nábytku pro sledování televizních pořadů a pro posezení s přáteli. V takovém případě můžete volit sedací soupravu v jednoduché variantě. Rozhodovat se budete pouze podle velikosti a jejího provedení. Často však sedací souprava musí splnit i druhý účel. A tím je občasné přespání. Tady je třeba vybrat takový model, který je možné rozložit a který poskytne dostatečné pohodlí vašim hostům.

Úložný prostor příjemným bonusem
V celé řadě domácností je stále problém s nedostatkem úložných prostor. A ani nezáleží na tom, jestli žijeme v bytě nebo v rodinném domě. Pokud nás baví nákupy, pak úložných prostor není nikdy dost. Jistě vás potěší, že celá řada sedaček je doplněna o skutečně štědré volné místo pod sedáky, které můžete využít k odkládání sezónního oblečení, sportovních potřeb nebo nejrůznějších suvenýrů a upomínkových předmětů, které si schováváme jen tak pro radost.
lampa v rohu.jpg
Nadčasový vzhled
Přemýšlíte nad tím, jak vybrat sedací soupravu, aby vám sloužila dlouhá léta? Pak vás bude zajímat nejen její kvalitní provedení, ale především její vzhled. Aby vám nevyšla z módy, vyberte jednobarevnou variantu. Výborným tipem jsou sedací soupravy v krémové, bílé nebo šedé barvě. Takový model je nadčasový a hodí se do každého interiéru. A když se vám její vzhled bude zdát nudný? Doplňte ji o barevné polštáře nebo zajímavý přehoz.