Site Overlay

Péče o pleť v každém věku

Děláte vše proto, aby vaše pleť vypadala dobře, a přesto to stále není ono? S přibývajícím věkem pleť ztrácí svoji pružnost a začnou se tvořit vrásky. Ani žádné krémy nakonec nezachrání vznik vrásek a ztrátu pružnosti pleti. V takovémto případě je pak vhodné doplnit vitamíny a minerály zevnitř a zároveň jako podporu používat i vhodné krémy. Ale nejúčinnější je péče přímo zevnitř.

V takovémto případě je vhodné doplnit čistý kolagen na pleť, který ovšem bude mít účinky nejenom na kůži, ale také na růst nehtů, kvalitu vlasů i pohybový aparát. Na kůži kolagen působí tak, že podporuje její pružnost a pomáhá vyhlazovat vrásky a zmírňuje projevy stárnutí. Také pomáhá v boji s celulitidou a to díky lepší pružnosti pokožky po pravidelném užívání kolagenu v čisté podobě.

péče o pleť

Velké množství kolagenu ze stravy není jednoduché získat a tak je vhodné v určité etapě života doplnit kolagen v podobě prášku či tobolek. Kolagen je dobré brát dlouhodobě a pravidelně. Změny uvidíte již brzy. Budou vám rychleji růst nehty a nebudou se lámat. Vlasy budou mít lepší kvalitu, rychleji porostou a budete mít i podrosty. Kůže bude pružnější, vyhlazenější a celkově se zlepší její kvalita.

krásná pleť a vlasy

Kolagen můžete začít brát již jako prevenci pro vznik vrásek, tak i při hlubších vráskách. Kolagen také příznivě ovlivňuje pohybový aparát, což oceníte jako mladí, tak i s přibývajícím věkem a s problémy se zády či klouby. Kolagen je přírodní produkt a tak se nemusíte brát ho užívat. Podpoří celkově celé tělo, což ocení ženy, ale také muži. Cítit se dobře a krásně v každém věku si zaslouží každá žena i muž. Vyzkoušejte kolagen a uvidíte, jak s ním budete spokojeni. Pro lepší účinky je třeba ho brát dlouhodobě. A ve vyšším věku ho můžete brát klidně několik let a tím zmírňovat projevy stárnutí a cítit se ve svém těle dobře a stále krásně.