Site Overlay

Vylaďte svou domácnost do posledního detailu!

Revoluční změna v bydlení je konečně tady! Váš interiér může být od nynějška naprosto dokonalý, a to do všech detailů. A pokud nyní pomýšlíte na něco velkého, pak se mýlíte. Dokonalost stojí vždy na těch nejmenších detailech, a nyní je tomu nejinak. Konečně nastal čas, kdy i zásuvky a vypínače v našich domácnostech mohou vypadat skvěle!
Pokud si pořídíte zásuvky a vypínače schneider, tak toho rozhodně nebudete litovat. Právě díky nim se může vaše domácnost proměnit k nepoznání – jednoduše tak, že bude vyladěná do toho posledního detailu. Vždyť právě na tom velmi záleží – když ve vaší domácnosti bude panovat dokonalý soulad a harmonie, pak se v ní zajisté budete skvěle cítit.

zásuvka zajíc

Od nynějška už tedy nemusíte volit pouze mezi křiklavou bílou a nudnou šedou a béžovou barvou zásuvek a vypínačů – je tady pro vás pestrá nabídka barev, a lákavých tvarů k tomu. To vše je umožněno díky promyšlenému systému modulárních zásuvek a vypínačů, které sestávají z univerzálního strojku a unikátního rámečku. Zatímco strojky jsou stejné, tak rámečky se liší svou barvou a tvarem a vy si tak můžete zvolit přesně takový, jaký vám maximálně vyhovuje. Nicméně ať už si vyberete kterýkoli z nabídky rámečků na vypínače schneider, tak si můžete být jisti tím, že vámi zvolený rámeček padne jako ulitý na libovolný strojek této řady.

přepínač

Takový chytrý nápad vám umožňuje nejen perfektně sladit vybavení vašeho bytu do posledního detailu, ale také kdykoli provést změnu, aniž byste museli udělat víc, než pouze vyměnit barevné rámečky. Zapomeňte proto na služby elektrikáře – jakmile máte jednou byt osazený univerzálními strojky, pak na ně snadno a rychle svépomocí připevníte designové rámečky, kdykoli to bude potřeba.
Navíc, tuto kvalitní a chytře promyšlenou elektronickou vychytávku můžete mít doma za výhodnou cenu, která nijak nevybočuje z cenové relace běžné nabídky na trhu.

4.3/5 - (6 votes)